آموزش تعمیرات آیفون تصویری

چرا شهر آیفون یک فروشگاه اینترنتی معتبراست؟

امروزه بخش زیادی از خرید و فروش در فضای مجازی صورت میپذیرد و داشتن دانش اینکه چطور میشود به یک صفحه مجازی اعتماد کرد بخش مهمی از پیش نیاز یک خرید مطمین میباشد.

در این بخش ما به دلایلی که شهر آیفون برای خود اعتبار میداند میپردازیم،تا هم اصالت خود را بشما عرضه کنیم و هم بتوانیم توضیحی از عملکرد خود داشته باشیم.

1.شهرایفون تخصصی ترین مرکز تعمیرات و فروش قطعات ایفون تصویری در شمال کشور است که با تیمی مجرب بهترین خدمات تعمیرات تخصصی و فروش قطعات را در سطح استان گیلان ارایه می کند، این مجموعه با نام مدیر خود مهندس حسنی توفیق انجام خدمات پس از فروش شرکتهای الکتروپیک و سیماران و کالیوز را دارد و بطور نیابتی خدمات پس از فروش تابا و کماکس ایرانی را نیز به انجام می رساند.

2.این مجموعه دارای جواز کسب معتبر صنفی و نماد کشوری مجوز کسب و کارهای دیجیتال است و در صورت تخلف امکان شکایت و پیگیری را به شما می دهد، درصورت تخلف از اینجا پیگیری کنید..

3.شهر آیفون مجوز اینماد دارد و در سامانه مربوطه دارای شناسه اعتبار است و در صورت عدم رضایت مشتری به وی اجازه ثبت شکایت و تبعات متعاقب برای شهر ایفون را میدهد.

4.شهر ایفون دارای تیم تخصصی خدمات پس از فروش و فروش و تامین قطعات است که هر ان برای پیشرفت و گسترش این کسب و کار و رضایت مشتریان تلاش میکنند.همچنین مدیریت شهر ایفون با انجام طرح تحقیق و توسعه بر اساس آموزشهای مدیریت کسب و کار MBA بصورت مستمر درحال بروز رسانی و کسب درجات موفقیت است.

در پایان  میخواهیم بدانید که تیم شهر آیفون به پاس سبقه خود دارای اعتبار و با نام مهندس حسنی شناخته شده است و در راستای اهداف متعالی که همانا تامین نیازهای دانشی و قطعاتی شما عزیزان میباشدروزبروز ذر حال کسب و ارایه تجربه و دانش تخصصی است،پیروز و سربلند باشید.

دیدگاهتان را بنویسید