دسته‌بندی نشده

چرا شهر آیفون یک فروشگاه اینترنتی معتبراست؟

امروزه بخش زیادی از خرید و فروش در فضای مجازی صورت می پذیرد و داشتن دانش اینکه چطور می شود به یک صفحه مجازی اعتماد کرد بخش مهمی از پیش نیاز یک خرید مطمئن می باشد.

در این بخش ما به دلایلی که شهر آیفون برای خود اعتبار می داند می پردازیم،تا هم اصالت خود را به شما عرضه کنیم و هم بتوانیم توضیحی از عملکرد خود داشته باشیم.

نماد ها

  1. شهر آیفون تخصصی ترین مرکز تعمیرات و فروش قطعات آیفون تصویری در شمال کشور است که با تیمی مجرب بهترین خدمات تعمیرات تخصصی و فروش قطعات را در سطح استان گیلان ارایه می کند،این مجموعه با نام مدیر خود مهندس حسنی توفیق انجام خدمات پس از فروش شرکتهای سیماران و کماکس ایرانی را دارد و بطور نیابتی خدمات پس از فروش تابا را نیز به انجام می رساند.
  2. این مجموعه دارای جواز کسب معتبر صنفی و نماد کشوری مجوز کسب و کارهای دیجیتال است و در صورت تخلف امکان شکایت و پیگیری را به شما می دهد،درصورت تخلف از اینجا پیگیری کنید
  3. شهر آیفون مجوز اینماد دارد و در سامانه مربوطه دارای شناسه اعتبار است و در صورت عدم رضایت مشتری به وی اجازه ثبت شکایت و تبعات متعاقب برای شهر آیفون را می دهد،برای پیگیری اینجا کلیک کنید
  4. شهر آیفون مجوز نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال را نیز دارد و کاملا فروشگاهی معتبر و قابل اعتماد است،اینجا ببینید.

 

                                           

 

سخن پایانی

شهر آیفون دارای تیم تخصصی خدمات پس از فروش و فروش و تامین قطعات است که هر ان برای پیشرفت و گسترش این کسب و کار و رضایت مشتریان تلاش می کنند. همچنین مدیریت شهر آیفون با انجام طرح تحقیق و توسعه بر اساس آموزشهای مدیریت کسب و کار MBA بصورت مستمر درحال بروز رسانی و کسب درجات موفقیت است.

تیم شهر آیفون به پاس سابقه خود دارای اعتبار و با نام مهندس حسنی شناخته شده است و در راستای اهداف متعالی که همانا تامین نیازهای دانشی و قطعاتی شما عزیزان و کسب رزق حلال می باشد روز بروز ذر حال کسب و ارائه تجربه و دانش تخصصی است، پیروز و سربلند باشید.

بازگشت به لیست