تعمیرات انواع آیفون تصویری

یکی از معضلاتی که ممکن بسیاری از افراد جامعه را درگیر خود کند بحث خرابی های متعدد آیفون تصویری می باشد.

بحث تعمیرات خرابی آیفون تصویری جدای از اینکه یک تخصص بین رشته ای در بین برق ساختمان و الکترونیک است، خیلی از قطعات اصولا دارای پکیج های ناشناس و یا بسیاری از ای سی ها دارای برنامه های بسته شده هستند که در واقع انحصار تعمیرات انرا در اختیار افراد و تعمیرکاران عادی قرار نمیدهد.

از این گذشته صرف حتی داشتن اطلاعات انحصاری نیاز به داشتن تجربه و مهارت در حوزه تعمیر تخصصی آیفون تصویری نیاز است که این نیز به صرف داشتن کارکرد در سالیان بدست می آید.

تعمیرات و یا تعویض؛کدام بصرفه تر است؟؟؟

برای پاسخ به این سوال شاید لازم است ابتدا به چند سوال پاسخ داده شود..

1.عمر آیفون تصویری چند سال است؟

یکی از مواردی که در تعمیرات نقش اساسی را ایفا می کند عمر قطعات مصرفی است که معمولا تعویض همه زحمتی نیسست که تعمیرکار بخود بدهد، چون هزینه بالای زیادی را برای خود تعمیرکار و در نتیجه برای شما به بار میاورد.

و اگر تعویض نکند شما مجبورید هر چند وقت یکبار برای آن هزینه کنید.

عمر مفید یک آیفون تصویری بسته به برند آن و تجربه شهرآیفون معمولا حدود 10 سال است و بیشتر از ان ریسک تعمیر را بالا می برد.

2.کیفیت برند آیفون تصویری شما چگونه است؟؟

خیلی از برندهای آیفون تصویری ایرانی که امروز تولید می شوند کیفیت مطلوب و قابل قبولی دارند اما بعلت نوسانات ارزی سالهای قب و نبود نظارت بر کیفیت معمولا در بازه ای دربازکن های تصویری بی کیفیت و درجه چندم چینی و یا چتی تولیدات زیر زمینی داخلی وارد بازار شد که متاسفانه هزینه زیادی را به اقتصاد خانوار ایرانی تحمیل نمود.

با این توضیح اینکه شما آیفون تصویری را تعمیر کنید و یا تعویض به کیفیت برند و متریال داخلی آیفون تصویری شما بستگی دارد.

3.کدام قسمت از آیفون تصویری خراب شده است؟؟

جواب این سوال بسیار اساسی است؛اینکه کدام قسمت از آیفون تصویری معیوب است از این جهت مهم است که گاهی هزین خرید و تعویض یک قسمت ممکن است به اندازه هزینه نصف یا بیشتر کل یک آیفون تصویری برای ما هزینه بردارد.

فرض کنید شما ال سی دی 7 اینچ مانیتور بدون حافظه شما که 5 سال از عمرش میگذرد به هر دلیلی شکست معمولا هزینه تعویض یک ال سی دی حتی از خود شرکت حتما زیر 800 تا 1 ملیون نیست و یک مانیتور نو تا 1650 قیمت دارد،در این صورت خیلی افراد ترجیح می دهند یک نو بخرند.

4.تعمیرکار آیفون تصویری شما کیست؟؟

گاهی اینکه شما باید هزینه یادگیری تعمیرکاران را بدهید ممکن است آزار دهنده باشد خیلی افراد تعمیرکار الکترونیک دقیقا تخصص و آشنایی ویژه ای با آیفون تصویری ندارند و یا اینکه دقیقا با تعمیرات الکترونیک برند شما آشنایی ندارند در چنین شرایطی تنها چیزی که باعث می شود یک نفر از تعویض قطعات برای تجربه حدس خود بترسد وجدان کاری است.

در چنین شرایطی مراجعه به نمایندگی ها می تواند سودمند باشد اما آیا برندهای خارجی و حتی بعضی ایرانی شبکه نمایندگی گسترده ای در ایران ندارند و معمولا خدمات شرکتی به آسانی در دسترس همه و در همه جا نیست.

شهر آیفون چگونه می تواند به شما کمک کند؟؟

شهر آیفون مجموعه ای برای فروش قطعات و تعمیرات تخصصی آیفون تصویری است که از سالیان ابتدایی ورود آیفون تصویری با آن اجین بوده است و توانسته به لطف ارایه خدمات پس از فروش برای شرکتهای مطرحی نظیر تابا آلدو سیماران الکتروپیک و سوزوکی و.... هم تجربه ارتباطی و هم تجربه تعمیرات خود را در سایه این ارتباط بهبود دهد.

این مجموعه با افتتاح واحد  فروشگاهی تخصصی عرضه قطعاات یدکی آیفون تصویری درسال 1400 کار خود را آغاز کردو با توجه به نیاز بازار و هم وطنان عزیز واحد تعمیرات خود را راه اندازی کردده است که میتواند پذیرای تعمیرات انواع برندهای آیفون تصویری باشد.

شرایط تعمیرات شهر آیفون چگونه است؟؟

ابتدا از طریق این صفحه وارد صفحه شبکه اجتماعی و ارتباط با ما شوید،با لینک برنامه ایتا یا تلگرام و یا با شماره تماس دفتر با پذیرش تعمیرات مجموعه ارتباط گرفته و عکس آیفون تصویری را ارسال کنید تا مشاوره لازم به شما ارایه شود.

این مجموعه در قالب پست یا تیپاکس موارد ارجاعی را عودت می دهد،تعمیرات معمولا یک تا دو روز نزد ما باقی می ماند.

قبل از ارسال از طرف شما حتما عکس از برد و داخل مانیتور باید ارسال کنید،موارد دستکاری شده قبول نمیشود.

برندهای غیر متعارف حتما نیاز به هماهنگی قبلی دارند.

هزینه تعمیرات زیر 200 هزار تومان بدون هماهنگی انجام می شود و بالای ین مقدار با شما هماهنگ می شود.