آموزشی, دسته‌بندی نشده

کدام آیفون تصویری بهتر است؟

امروزه یکی از اساسی ترین سوالات برای اکثر کسانی که در فکر خرید ایفون تصویری برای منزل خود هستن و یا قصد انتخاب یک برند با امکانات خوب برای ساختمان در حال احداث خود را دارند این است که بواقع کدام ایفون تصویری از سایرین بهتراست؟

در اینجا دو موضوع حائز اهمیت است:

  1. کدام برند بهتر است؟
  2. کدام نوع بهتر است؟ 

در مورد انتخاب برند چند نکته باید حتما دانسته شود؛باید اول دانسته شود که برند ایفون تصویری خوب دارای چهار مشخصه اصلی است و نمره هایی که این برند در هر بخش کسب میکند برروی امتیاز ان برند و محصول البته در موقعیت مکانی و ای و هوایی خاص تاثیر گذار است.

اول:سیستم فروش محصولات شرکت چگونه است؟

آیا نمایندگی های معتبر در هر شهر و مخصوصا شهر مورد نظر شمارا دارد،ایا امکان قیمت رقابتی با فروشگاههای اینترنتی برایش برقرار است،ایا اختلاف قیمت بین فروشگاههای پایتخت و شهر شما فاحش است؟

دوم: سیستم خدمات پس از فروش برند چگونه است؟

این بخش بدون شک نقش مهمی در انتخاب شما باید داشته باشد؛ایا امکان پاسخگویی به مشکلات زمان نصب و یا حتی سالیان پس از نصب ممکن است؟ایا در شهر شما  نمایندگی مجاز دارد،ایا قطعات مصرفی اش براحتی قابل تهیه است،ایا خود شرکت بعنوان برند پاسخگو شناخته میشود؟مجموع این سوالات بشما کمک میکند  از ابتدا انتخاب درستی در این بخش داشته باشید.

سوم:متریال و کیفیت قطعات مصرفی ان چگونه است؟

قطعا تشخیص این بخش نیازمند دانش قطعه شناسی و افراد دارای تجربه است و بهتر است از نظر متخصصین اهل قن در این بخش بهره برده شود،البته ما بعدا یک پرسشنامه برای تبیین مفهومی این موارد لحاظ میکنیم و به برند های مختلف در این بخش امتیاز میدهیم.

چهارم: تنوع محصول چگونه است؟

تنوع محصول در بخش امکانات و کارایی ها چگونه است؟

تنوع محصولات برند در بخش قیمت چگونه است؟

در این بخش کارایی هایی نظیر حافظه دار بودن ،لمسی بودن،ارتباط داخلی،ارتباط با نگهبانی،قابلیت کارتخوان،چرخش دوربین،تنوع رنگ و تنوع اندازه LCD میتواند تنوع گسترده ای را در یک برند مشخص کند که انتخاب برند را برای شما راحتتر میکند.

از طرفی وجود تنوع قیمتی هم میتواند بشما برای انتخاب محصول مورد نظر کمک کند یعنی انتخاب دو برند که امکانات و سابقه و امتیاز مشابه و نزدیک بهم دارند بخش قیمت قطعا نقش تعیین کننده ای در انتخاب شما خواهد داشت.

در بخش اول مقاله ما به بررسی ویژگیهای یک ایفون تصویری مناسب پرداختیم اما در بخش دوم میخواهیم بصورتر مصداقی و با مثال شرایط را توضیح دهیم:

فرض کنید شما در شهر اصفهان برای خانه ویلایی خود بدنبال یک ایفون تصویری مناسب میگردید که ترجیح میدهید لمسی نباشد 

 

دیدگاهتان را بنویسید